clowsui
Smash Legend
ALL BRACKETS HERE: http://challonge.com/users/gksosmash
Melee Doubles
Supreme Champion:Dark Hart + Twitch
Worthy Adversary:Cam + $mike
Maybe Next Time:Tah. + iLove
4th place:Sprankles + Purple
5th place tie:Date ****
Uncle Monty + Pineapple
7th place tie:Ocean + Eddie
Lemondrop + LuckyWind
Melee Singles Finals Bracket
NOTE: WR1 Matchups were used to set up the bracket and do not represent matches played
Supreme Champion:Twitch
Worthy Adversary:$mike
Maybe Next Time:Cam
4th place:Taheem
5th place tie:Sky
Upke
7th place tie:iLove
Gato
9th place tie:Dark Hart
Seth
Sprankles
Eddie
13th place tie:Ballard
Lunchbox
CAPS LOCKE
LuckyWind
Melee Singles Pool A
Supreme Champion:$mike
Worthy Adversary:FudgePacker
Maybe Next Time:Upke
4th place:Sprankles
5th place tieCWizCube
Lemondrop1
7th place tie:KirbyLover69
ARMK
9th place tie:Zoyy2007
Roy!
Vista
Shadowkid
13th place tie:FlantasticFlan (No Show)
Pixel
Late 3
Late 4
Melee Singles Pool B
Supreme Champion:Cam
Worthy Adversary:iLove
Maybe Next Time:CAPS LOCKE
4th place:Eddie
5th place tie:Sharkz
Uncle Monty
7th place tieurple
Zalezus
9th place tie:Red October
Arghmyliver
Pink
Nannose
13th place tie:Karma (Graciously forfeited <3)
Late 2
Late 3
Late 4
Melee Singles Pool C
Supreme Champion:Twitch (replaced EMB in the bracket)
Worthy Adversary:Tah.
Maybe Next Time:Sky
4th place:Lunchbox
5th place tie:Sway
Chi
7th place tieineapple
Archbishop
9th place tie:Dennis
SlyChicken
Noah Smith
Xyeai
13th place tie:Eli
Late 2
Late 3
Late 4
Melee Singles Pool D
Supreme Champion:Dark Hart
Worthy Adversary:Gato
Maybe Next Time:Ballard
4th place:LuckyWind
5th place tie:Lupo
Aquasky
7th place tie:Ocean
Stane
9th place tie:spicychick3n
Crabflesh
Late 3
Late 4
13th place tie:Todd Bonney (No Show)
Alex Sinkyin
ArTiiC
LaZy (No Show)
Melee Doubles
Supreme Champion:Dark Hart + Twitch
Worthy Adversary:Cam + $mike
Maybe Next Time:Tah. + iLove
4th place:Sprankles + Purple
5th place tie:Date ****
Uncle Monty + Pineapple
7th place tie:Ocean + Eddie
Lemondrop + LuckyWind
Melee Singles Finals Bracket
NOTE: WR1 Matchups were used to set up the bracket and do not represent matches played
Supreme Champion:Twitch
Worthy Adversary:$mike
Maybe Next Time:Cam
4th place:Taheem
5th place tie:Sky
Upke
7th place tie:iLove
Gato
9th place tie:Dark Hart
Seth
Sprankles
Eddie
13th place tie:Ballard
Lunchbox
CAPS LOCKE
LuckyWind
Melee Singles Pool A
Supreme Champion:$mike
Worthy Adversary:FudgePacker
Maybe Next Time:Upke
4th place:Sprankles
5th place tieCWizCube
Lemondrop1
7th place tie:KirbyLover69
ARMK
9th place tie:Zoyy2007
Roy!
Vista
Shadowkid
13th place tie:FlantasticFlan (No Show)
Pixel
Late 3
Late 4
Melee Singles Pool B
Supreme Champion:Cam
Worthy Adversary:iLove
Maybe Next Time:CAPS LOCKE
4th place:Eddie
5th place tie:Sharkz
Uncle Monty
7th place tieurple
Zalezus
9th place tie:Red October
Arghmyliver
Pink
Nannose
13th place tie:Karma (Graciously forfeited <3)
Late 2
Late 3
Late 4
Melee Singles Pool C
Supreme Champion:Twitch (replaced EMB in the bracket)
Worthy Adversary:Tah.
Maybe Next Time:Sky
4th place:Lunchbox
5th place tie:Sway
Chi
7th place tieineapple
Archbishop
9th place tie:Dennis
SlyChicken
Noah Smith
Xyeai
13th place tie:Eli
Late 2
Late 3
Late 4
Melee Singles Pool D
Supreme Champion:Dark Hart
Worthy Adversary:Gato
Maybe Next Time:Ballard
4th place:LuckyWind
5th place tie:Lupo
Aquasky
7th place tie:Ocean
Stane
9th place tie:spicychick3n
Crabflesh
Late 3
Late 4
13th place tie:Todd Bonney (No Show)
Alex Sinkyin
ArTiiC
LaZy (No Show)
Last edited: